Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A kérdés az hogy honnan tudom...

A kérdés az hogy honnan tudom körül belül megsaccolni hogy mikor csökken vagy nő egy állam pénznemének értéke?

Figyelt kérdés
Mondhatjuk hogy kezd érdekelni a téma a tőzsdepiac, és szeretném tudni hogy a hírek alapján körül belül hogyan kell meghatározni egy részvény mondjuk legyen az arany (habár az nagyon változó) csökkenését vagy értékét növekedését? Nem pont az aranyról van szó beszélhetünk euró-rol és dollár-rol is.

2012. jan. 14. 12:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Amit még oda kell írnom hogy van-e olyan oldal ahol megsaccolják megjósolják a változást vagy ami többek között követi és figyelemmel tartja a tőzsdeváltozásokat?
2012. jan. 14. 12:56
 2/7 csibexke ***** válasza:
nyilván a világ meg a gazdasági történések alakitják a pénz értékét. Saccolni,meg tervezgetni lehet,de csak ha egy kis porszem kerül a gépezetbe,változik minden... lásd tözsde :)
2012. jan. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Okos vagy barátom, és nagyon ügyes, nélküled ezt nem tudtam volna. Mivel szakértő vagy pontosítóm neked a kérdést ha azt mondják a hírek hogy Japánban 14,8%-al nő az autórendelések száma akkor pontosan melyik devizapárok növekedésére lehet számítani? Vagy inkább csökkennek mert az eberek biztos sok pénzt vesznek fel a bankokból? A megadott hírből te mit halászol ki? És valaki aki kicsit jobban érti, az megmagyarázná?
2012. jan. 16. 02:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb írd meg a matekleckét, holnap figyelj oda órán, és majd egy jó 10 év múlva visszatérünk erre.
2012. jan. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Vicces vagy,de igazad van sok matek és rengeteg idő míg valaki azt mondhatja,hogy most már értem. Bölcs beszólásodból mégis arra következtetek hogy neked nem sok fogalmad van ehhez a témához,de még a matek sem megy.

Kicsit sértő hogy elküldesz leckézni, elég köcsög lehetsz, ez egy kérdezz felelek oldal ha nem tudsz értelmeset inkább hallgass. Hallgatni arany és ha talán áttöri az ellenállás pontot szerencséd lesz vele. :)

2012. jan. 18. 02:30
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt ki is hagytam hogyha mindenki 10 évet várna míg nekifog valaminek csak olyan gyenge emberek lennének a világon mint te és gazdasági válság lenne. :)))
2012. jan. 18. 02:34
 7/7 anonim ***** válasza:
hogy te mekkora egy hólyag vagy, pfff
2012. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!