Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha az utánvétel csomagot az...

Pink07 kérdése:

Ha az utánvétel csomagot az illető vissza utasítja, akkor hogyan, és milyen körülmények között jut vissza a csomag hozzám?

Figyelt kérdés

Eladtam pár ps2 játékot, de az illető meggondolta magát, és nem vette át a csomagot, akkor most hogyan jut vissza hozzám? Rá kell fizetnem, hogy visszahozzák? Vagy csak úgy visszajön?


Meg plussz egy kérdés. az a számlaszámos dolog hogyan van? Csak megadom a számlaszámomat, és az illető ráküldi a pénzt amiben megegyeztünk? Nem lehet ebből baj, mert az anyám számlaszámát adnám meg ilyenkor. Mivel én nekem nincs.


2012. jan. 16. 13:04
 1/3 anonim válasza:

Úgy tudom a szállítási díj kétszeresét kell kifizetned a postának mivel vissza is kell vinnie hozzád az árut.


A "számlaszámos dolog" úgy működik,hogy ha eladsz valamit a vásárló elküldi az általad megadott számlaszámra a kért összeget és ha megérkezett a pénz akkor te feladod a csomagot.Anyuddal beszéld meg előtte de gond nem lehet belőle!

2012. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

értem:D


akkor még egy kérdésem lenne, az ilyen csomagokat fellehet bontani, az átvétel előtt?

2012. jan. 17. 15:15
 3/3 anonim válasza:

Utánvétre gondolsz?

Hallottam olyat,hogy van valami olyan lehetőség,hogy a postára elmenni és a postai dolgozók előtt kibontani a csomagot de akkor is ki kell fizetni az árut ha hibás a kért dolog csak a postai dolgozók mint tanúk igazolják,hogy hibásan kaptad meg a vásárolt árut és tudsz reklamálni az eladónak.

Elég macerás!

2012. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!