Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van felesleges 100 ezer ft-om...

Van felesleges 100 ezer ft-om amit gondoltam megforgatok az ebayen vagy vaterán! Milyen holmikat érdemes árulni ezeken az oldalakon ami kelendő és gyorsan elmegy?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
szió, én amiről mindig lecsúszok, az a JÓ ÁRON!!!! lévő gyerekjáték, babruha, pelenka, mobiltelefoncuccok, kozmetikumok...de csak akkor vágj bele, ha tényleg jó áron tudsz vmit beszerezni, mert én szoktam eladni is, de gyorsan csak azok a dolgok mennek el, amikkel ár alá megyek a többi eladóval szemben. Sok sikert!
2012. jan. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legrosszabbkor teszed.

1. Nagyon gyenge a forint így sokkal drágábban vásárolod meg az árudat mint azok akik ég 190Ft-os dollár áron szerezték be hónapokkal ezelőtt, tehát nem vagy piacképes.

2.A NAV 2012-től megkapja minden felhasználó minden személyes adatát. Ha azt feltételezik hogy direkt kereskedelmi célzattal vásárolt termékeket árulsz(és tudni fogják hogy miminden érkezett a te nevedre az országba mert a vámhivatalt és az APEHot vonták össze és rögtön látni is fogják hogy nolám, pont ezeket kínálod eladásra a vaterán.)

Ez színtiszta adócsalás amiért jól megbüntetnek és a végén mínuszba fogsz átmenni, sőt még a nyakadon is marad egy halom cucc.


De ha mindenképpen ezt akarod csinálni akkor böngészd át a profi eladók kínálatát és olyan cuccokat szerezz be amiket ők 10-20 munkanapos szállítással kínálnak. Így neked készleten lesz az amit ők utólag rendelnek meg. Ja és figyeld hogy milyen termékekre érkezik sok kérdés mert azokra van nagy kereslet, meg a terméklap jobb felső sarkában lehet látni hogy hányan tették be a terméket aukciófigyelőbe, az is elég beszédes.

2012. jan. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A vatera eszméletlen pénzeket húz le, nem ajánlom.

Ahhoz, hogy keress tényleg alacsony áron kell eladnod mindent, abból még megy 6% a Vaterának. Ha azt akarod, hogy vevőd is legyen, MUSZÁJ kiemelned, mert hidd el, ott van már minden. Előre emelés 400,-. Ha elég a mondjuk 300-400,- haszon termékenként, úgy hogy közben bevállalsz egy apeh ellenőrzést, akkor rajta.

Nem javaslom.

2012. jan. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!