Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hova forduljak, és mit tegyek...

Hova forduljak, és mit tegyek ha gyes után nem akarnak visszavenni a munkahelyemre?

Figyelt kérdés
Ma 3 éves a gyermekem, és mai napon jött egy levél a munkáltatóról, miszerint alá szeretne velem iratni egy felmondó levelet közös megegyezés címén. ( holnapi nappal való munkaviszony megszűnéssel) Én vissza akartam menni dolgozni, és ő ezt tudja. Hova forduljak? Mit tanácsoltok nekem?
2012. jan. 20. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne írd alá. Ha már el akarnak küldeni, fizessék ki azt az 1-2 hónapnyi felmondási időt. Szemetek.
2012. jan. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel már nem vagy védett, így legfeljebb annyit tehetsz, hogy nem fogadod el a közös megegyezést.

Ez esetben a cég egyoldalúan mondhat csak fel (rendes felmondással), ledolgozott éveid alapján jár végkielégítés, felgyűlt szabikat ki kell fizetniük, ill. van felmondási idő is (amire jár az átlagfizetés).

2012. jan. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!