Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan vállalhatnék Prómóteri,...

Hogyan vállalhatnék Prómóteri, promóciós állást?

Figyelt kérdés

Azt szeretném, ha valaki ilyesmiben dolgozik, vagy dolgozott, kérem segítsen nekem, hogy hol vannak, ilyen szervezetek akik ilyennel foglalkoznak, hogy műszaki vagy számítástechnikai márkák képviselőjeként kell promóterkednem mondjuk egy nagyobb bevásárlóközpontban. Hogy elehet ezekre rákeresni neten, nézelődtem de nem találtam olyat ami kellett volna nekem.


Kérem linkeljetek nekem pár oldalt ami konkrétan mondjuk egy példaként említve egy LG márka képviselőjeként kell ilyesmi munkát végezni részmunkaidőben.


Köszönöm szépen előre is!


2012. jan. 23. 09:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Van diákigazolványom is, 25 éves Fiú vagyok.
2012. jan. 23. 09:16
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]


Őket kérdeztem, jelenleg nincsen nekik sajnos promóteri állásuk, majd a nyáron..


Valaki tud ehhez hasonló oldalt????

2012. jan. 23. 10:32
 3/3 anonim ***** válasza:
A Samsung is szokott ilyenekkel foglalkozni, vedd fel velük is a kapcsolatot, hátha sikered lesz.
2012. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!