Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tud kezdeni valaki egy...

Mit tud kezdeni valaki egy marketing és reklámügyintéző végzettséggel?

Figyelt kérdés
Munkára gondolok.
2012. jan. 25. 15:17
 1/5 anonim válasza:
Semmit, rengeteg van beloluk
2012. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek: SEMMIT.


Szép hangzatos végzettség, van róla egy papír és kb. ennyi is amit érsz vele.

2012. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek mit tudnék kezdeni az életben? Milyen munkából van hiány? És amiből meg is lehet élni? 17/L
2012. jan. 25. 15:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nézd a mai világ kiszámíthatatlan. Úgy értem, nincs arra semmi garancia hogy aminek tanulsz, abban a szakmában el is tudsz helyezkedni.


Én főiskolára jártam, pénzügyi végzettségeim vannak, mégis most olyan kilátástalan helyzetbe kerültem hogy összeteszem a két kezem ha felvesznek 2 műszakos munkába egy raktárba, sz önéletrajzom már beadtam, most azon izgulok hogy legalább oda kelljek... Pedig nem ez volt az álmom...

De nincs munka... sajnos...

2012. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem fél évvel a marketing- és reklámügyintéző szak befejezése után sikerült munkát találnom a szakmában.
2013. márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!