Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akik az interneten (pl....

Akik az interneten (pl. Facebook-on) olyan ruhák kereskedésével foglalkoznak, amit rendelnek -általában- külföldről, honnan jutnak áruhoz, hogyan működik ez?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor látom, hogy rendelnek valahonnan ruhát, aztán felteszik fényképpel, majd ha érdeklődik valaki rendelnek még belőle, és postázzák neki (új ruhákról van szó).

Szerintetek ez hogyan működik, hogyan lehetne belekezdeni ilyesmibe, engem is érdekelne..


2012. jan. 26. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy működik, hogy valaki talál egy nagyon jó forrást (web helyet) ahonnan nagyon kedvező áron tud rendelni, termékeket. Az egy másik kérdés, hogy mennyire jó minőségű, de ha jó helyet fogsz ki, akkor jól ártál. És nyilván, ha valaki talál egy ilyen forrást, nem fogja elárulni, mert úgymond üzleti titok.

Én is már rengeteg dolgot rendeltem külföldről (mobilok, különböző nagyobb értékű technikai árucikkek, stb). A legelső vásárláskor az a nagy rizikó, hogy ne becsapás e, tényleg megjön e az áru, tényleg jó minőségű e, ahogy a honlapon írták, nem élnek a vissza az adatokkal, stb.

2012. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De valóban ebben nagy üzlet van... csak találj egy jó oldalt! :)
2012. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Próbáltam már kérdezősködni azoktól, akik ezekkel foglalkoznak, sokan az ebay-t javasolták.

Te esetleg tudnál ajánlani valamilyen más oldalt?

2012. jan. 27. 13:16
 4/4 anonim válasza:
Nagyon bonyolult ez a dolog sajnos...én is szerettem volna ezzel foglalkozni és nem is értem, hogy hogy éri meg ezt csinálni.Tudok oldalt is ahonnan nagyon olcsón ,szinte fillérekért lehet rendelni cuccokat,csak az a bökkenő hogy a szállítási költség kerül sokba,ami kb. 5000ft is lehet,nem is beszélve a vámról.Akik ilyen jó cuccokat árulnak szinte mindenki kínai nagyker oldalról rendeli,és valószínű hogy nem tisztességes úton:(
2012. febr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!