Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tételezzük fel, hogy nem...

Tételezzük fel, hogy nem akadály a pénz. Mibe érdemes manapság ma befektetni és/vagy vállalkozásba kezdeni? Miért?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
.
2012. jan. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
ez a 21 X nagy titka..hogy nem tudni mit érdemes tanulni és hogy mivel érdemes fogalkozni..majd talán vissza nézve 70 évesen lehet okosabb leszel hogy ..hmm ezt és ezt kelet volna tennem..
2012. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Nekem van egy tippem. De ahhoz számszerűsíteni kellene az erre szánt összeget. :P
2012. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó, mondjuk legyen 1 milliárd Ft.
2012. jan. 26. 22:10
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Hülyeség a kérdés. Ha nem értessz semmihez, akkor a világ összes pénzét is elvesztenéd vállalkozással. Ha pedig valamihez nagyon értesz, akkor pár millió Ft is elég.
2012. jan. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen termőföldet vásárolnák rajta mezőgazdasági gépeket, hangárt építenék, állatokat vásárolnák. Szóval fejleszteném a jelenleg meglévő birtokomat.
2012. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem hálózati értékesítésbe.

Mondjuk én hazabeszélek, mert nekem ez vált be. A legkisebb kockázattal lehet vállalkozásba kezdeni, szinte nulla befektetéssel, aránylag gyors a megtérülése.

A munka ugyanaz, mint bármilyen más értékesítés vagy üzletkötés esetén és ehhez még különösebb tudás sem kell, mert majdnem minden cégnél mentor program van, aki az első időkben segíti az új munkatársat, amíg az megtanulja a munkát. Szóval ez ráadásul tanulható is.

2012. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ekkora összegnél már nem a vállalkozás a befutó.

Neked már befektetői fejjel is lehet gondolkoznod és megvan rá a lehetőséged, hogy több (megbízható, kiemelkedően jó hozamú) helyre is befektess. Konkrétumot nem írok ide.

Na jó egyet. Te vagy magadnak a legjobb befektetésed! Képezd magad olyan irányba, ami a habitusodnak, álmaidnak leginkább megfelelnek. Abban van a legtöbb pénz is!

2012. febr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!