Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri ez? Volt aki már...

Megéri ez? Volt aki már tudott eladni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megéri használt ruhából csomagot összeállítani?Van aki adott már el ilyen csomagot?Rengeteg ruha van fölöslegesen a szekrényben és persze már azon kívül is amit szívesen továbbadnék,mert nincs szívem kidobni őket,nem beszélve arról hogy már el is ajándékoztam rengeteget,főleg gyerek ruhákat.

Mit tudnátok ajánlani hogyan adhatnám el ezeket potom pénzért? 2-3000 ft-ra gondolok /db vagy még ez a ruhacsomag jutott eszembe,sokat láttam pl. jofogas.hu-n!


Mit gondoltok?

Választ előre is köszi!


2012. jan. 31. 19:44
 1/5 A kérdező kommentje:
BOCSÁNAT 2-300 FT-OT AKARTAM ÍRNI!!!! :)
2012. jan. 31. 19:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Tedd fel vaterára, meg fogják venni hamar, ott nagyon nagy a forgalom. Én is mindenemet eladom és mindig jön belőle egy kis pénz a számomra, nekem nagyon megéri vaterázni!
2012. jan. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hmm...köszönöm megpróbálom hátha nekem is bejön...:)

Expresszen és jófogáson már fent van várom a visszaigazolást hogy elfogadták...most akkor felteszem vaterára is :)

Köszi! :)

2012. jan. 31. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Expresszen meg jófogáson nem vettek semmit, nálam csak ketrecet vettek meg, de azt is azért, mert túlságosan olcsón adtam. Vaterán meg mindent megvesznek!!
2012. febr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is ezt tapasztalom most hogy hiába tettem fel a hirdetést szinte semmi a vatera tűnik a legjobbnak!

Köszi a választ! :)

2012. febr. 1. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!