Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha paypal regisztrációnál...

Ha paypal regisztrációnál hazudok a koromról az mit vonhat maga után?

Figyelt kérdés

Még tavaly regisztráltam, nem voltam meg 18, és hazudtam a koromról. Ezután kaphatok valami büntetést, vagy valamit?

Nem volt semmi mozgás a számlán, szoval nem fizettem, nem rendeltem nem küldtem pénzt, szóval reg. óta 0 az egyenleg.

(úgy volt hogy neten rendelnék róla )de közbe jött pár dolog.)


2012. jan. 31. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jogász, a minősítésem valószínűleg nem pontos, de okirat-hamisításnak gondolom.
2012. jan. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit, a Paypal nem is magyar cég, és nem az a lényeg neki, hogy ki milyen kort ír be, hanem hogy kaszáljon. Egyébként is, hogy derülne ki, a Paypal sosem fog utánad járni és leellenőrizni.


De ha mégis aggódsz, miért nem törlöd egyszerűen a számládat: Ha majd kell, nyitsz egy újat, most már elmúltál 18.

2012. jan. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igaz, szerintem is inkább törlöm, majd ha kell lesz új. Csak ha netalántán egyszer egész véletlenül meggazdagodnék, nehogy már egy ilyen ügy miatt kelljen szívnom :)
2012. febr. 1. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg gondolj arra, hogy a regisztrációkor te semmit nem írtál alá, így semmiféle felelősség nem terhel.
2012. febr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

És szerinted miért pipáltatják ki mindenhol a regisztrációnál (legyen szó egy játékról e-mailről...stb)

hogy "Elfogadom a felhasználási feltételeket" (vagy adatvédelmi nyilatkozatot). Amennyiben ezt kipipálod igenis "aláírtad".

2012. febr. 2. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!