Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismeri valaki a shapphirem...

Ismeri valaki a shapphirem hostess/modell céget? 10. 000 Ft a reg. Díj, azt mondják folyamatosan adnak munkát.

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha egy modellügynökség jól megy és te is tehetségesnek / szépnek látszol akkor minek kérne tőled pénzt?! Hiszen majd te hozol nekik sok melót amiből levonják a jutalékot és jól keresnek.
2012. febr. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, azért kérdeztem tud e valaki róluk valamit, vagy hasonlóval találkoztatok-e. Elég meggyőző volt, meg tetszett is amit mondott, csak sokallom, mert hát azért nem mindegy...
2012. febr. 5. 10:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hostess közvetítő cégek: Laurizten, Prohome, BTL Traffic, itt nem kell regisztrációs díjat fizetni, diákként vagy alkalmi munkavállalóként tudsz dolgozni. Szerintem ne kisérletezz. Ha nem átverés, akkor is miért Neked kell fizetni, hogy egyáltalán dolgozhass? Ha közvetítőcég, úgyis levonnak az órabéredből maguknak, mint a diákszövetkezetek, cserébe biztos munkád van, kapsz fizut. Ha kóstoltatni fogsz az eü kiskönyvet úgyis saját pénzből csináltatod, az is többezer forint plusz utánajárás. Egyébként szerintem max akkor kérhetnek előre pénzt ha nem rajtuk keresztül kapsz munkát, hanem munkalehetőségeket, tel.számokat adnak ahova Te jelentkezhetsz, akkor lehet, hogy nem kamu, ilyennel találkoztam már, de akkor mindenképp legyen szerződés, amit olvass el mielőtt aláírod. Csak utána fizess.
2012. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi szépen a segítséget! Visszamondtam a munkát náluk, néztem több céget is, mindenhol ingyenes a regisztráció. Lauritzennél diákként dolgoztam, miután befejeztem a sulit, azt mondták nem tudok náluk tovább dolgozni... De ezt is jó tudni! Köszi szépen még egyszer!
2012. febr. 9. 13:57
 5/6 anonim válasza:
És mire jutottál? mert én is keresek egy modellcéget ahol nem kérnek pénzt de viszont add munkákat. :)
2012. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam több cégnél is, de a legtöbb nem bejelentett. A Jade modelsnél adnak munkát, de ott portfóliót kell csináltatni, még a hostess munkákhoz is...
2012. febr. 14. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!