Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Számotokra melyek a lényeges...

Számotokra melyek a lényeges dolgok egy webshopnál?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 03:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ár, ár, ár! Plussz a garancia léte!


Szerintem neten azok vásárolnak leginkább, akik tudják mit akarnak venni és ehhez keresnek jó feltételeket. Legalábbis én elektronikai cuccokat így szoktam venni.

2012. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Információ! Mivel nem tudom kézbe venni a terméket, elolvasni mi van a dobozán, ezért olyan helyről, ahol nincs nagyon alapos leírás és képek, ritkán vásárolok.

Emellett nem árt, ha google első oldalára felküzdöd magad.

2012. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attekinthetoseg, egyszeruseg (pl eBay), rengeteg jo minosegu, nagyithato (nem homalyos:) foto a termekrol. Minden fontos info feltuntetese es lehetoleg minel kevesebb (vagy zero) kisbetus resz.
2012. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy ne legyen csillagászati a szállítási ár. Senki nem fog megvenni néhányezer-forintos terméket, ha másik kétezerért küldik el. Pont ezért csak nagyobb webshopokból vásárolok, akiknek sikerült megegyezniük valamelyik futárcéggel a kedvezményes szállításról.
2012. febr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!