Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 250 ezer forintos havi bevétel...

250 ezer forintos havi bevétel mellett be mernétek vállalni 1-2 millió forintos lakásfelújítási kölcsönt?

Figyelt kérdés
Úgy havonta 80 körül van a fix kiadás, rezsi+stb... Plusz van még 1,5 millió forint diákhitelünk...
2012. febr. 7. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Inkább felújítanám apránként.
2012. febr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Be lehet vállalni, de milyen állapotban van az ingatlan, ha kibírható, akkor apránként nyugodtan hozzá lehet fogni. Ha az amortizációval több lenne idővel a kár, akkor talán érdemes.
2012. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Belül egész szép a lakótér. DE ablak csere, külső szigetelés, fűtés korszerűsítés, járólapozás stb. még kellene. Viszont abszolút lakható és egész jó állapotban van amúgy. Csak azért kényelmesebb lenne itt az élet, ha magasabb lenne a komfortfokozata.
2012. febr. 7. 21:26
 4/9 anonim ***** válasza:

Én speciel addig nyújtózkodom, amíg a takaróm ér.

Jelenleg kinek van biztos munkahelye?

Itt van a legújabb, a Malév, ahol a csőd napján mondták meg a dolgozóknak, hogy bájbáj lesz.

Előtte meg többezer állami alkalmazottat rúgtak ki.

A magánszféra még ennyit se problémázik, ha eszébe jut, akkor mehetsz amerre látsz.

Nekem nem kéne hitel, pláne, ha már így is van.

Önuralom, meg belátás kérdése az egész.

Lehet, hogy nem lesz jobb "konfortfokozatom", viszont nem is kell napi szinten gyomorgörccsel bemennem dolgozni, hogy mi van ha kirúgnak, miből fizetem, mi lesz, ha kilakoltatnak?

Nekem ez többet ér, mint hogy hupikékre van mázolva a fürdőszoba.

2012. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az se mindegy hogy milyen lakást újítasz fel, mert ha később el akarod adni, akkor a felújítások egy része pénzkidobás.
2012. febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vállalnám be. Tegyél félre havonta egy százast, jövő nyáron már meg tudod csinálni. Vagy apránként: először csináld meg az ablakcserét és a szigetelést, akkor jövő télen már sokkal jobb lesz. A fűtéskorszerűsítést nem tudom, hogy gondoltad, ha távfűtés van, akkor azt csak akkor lehet megcsinálni, ha leengedik a rendszert, azaz jövő nyáron. Egy kosszal lerakhatjátok a járólapot ésatöbbit. Tény, hogy így egy évvel később lesz meg minden, de ha alapvetően lakható a lakás, és amúgy is van már hiteletek, botorság lenne még egyet felvenni. Inkább a meglévőt igyekezzetek mielőbb ledolgozni.
2012. febr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, igazából mi is így gondolkozunk, de érdekelt másoknak mi erről a véleménye...
2012. febr. 8. 21:36
 8/9 anonim válasza:

Ajánlom az ingatlanutalványt!

Beteszel havi 50 000-et, erre kapsz minden évben 33% bónuszt.

A cég minden összegyűjtött 300 000 Ft után + 100 000 Ft-ot ír jóvá az ügyfél kártyáján.

Ennek feltétele, hogy az ügyfél az adott éven belül legalább 4 alkalommal vásároljon utalványokat. A már megvásárolt utalványokat a 4-ik évtől névértéken visszaválthatja.Tehát 12x50 000 Ft + bónusz = 800 000 Ft/év. 4 év után az 3 00 000 Ft. 4 év múlva nagyon szépen felújíthatsz.Ha érdekel , hívd a 30/5000-496-os számot.

2012. febr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, de ez az ingatlanutalvány megbízható "befektetés"?
2012. febr. 9. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!