Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok, és szeretnék...

19 éves vagyok, és szeretnék egy számlát nyitni, és bet365-ön fogadni. Hol érdemes nyitnom a számlát?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Takarékszövetkezetnél, ahol alacsony a költségdíj, spec én is arról utaltam és 2 mp alatt fent volt bet365-ön.

2012. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Néhány bankból tiltva vannak az átutalások a soprotfogadási és onlinepoker oldalak felé úgyhogy mielőtt számlát nyitsz mindenképpen kérdezz rá előtte, hogy onnan lehet-e.
2012. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed a banki számlára vonatkozik. Mert számlanyitásnak lehet nevezni azt is, hogy egy online fogadóirodába beregisztrálsz.

Először is fontos, hogy az adott bank ne tiltsa az ilyen fogadóirodákba való pénzutalást.

Másodszor, nagyon fontos, hogy a bank biztonságos feltételeket teremtsen az online pénzutalásokhoz. Ha csak egy sima számlát nyitsz és kapsz hozzá egy védelem nélküli Visa kártyát, akkor előfordulhat, hogy más is hozzáférhet a számládhoz interneten keresztül. Néhány magyarországi bank szerintem megnyugtató megoldást fejlesztett ki erre a problémára. Én is egy ilyet használok.

Fontos még:

- alacsony legyen az utalás banki költsége (tranzakciós költség)

- a valuta átváltásának költsége se legyen magas

- a számlavezetési díjnak is kedvezőnek kell lennie

Hacsak nem vet fel a pénz és ilyen dolgokra nem kell figyelned. De ez esetben a második pont hangsúlyosabb lesz.

Ha konkrét választ szeretnél, akkor a CIB-et ajánlom, mert az internetkártyája (a számlanyitáskor említsd meg, hogy online vásárlásokhoz szeretnél internetkártyát igényelni és figyelj oda, hogy a lehető legolcsóbban gyere ki belőle. Ugyanis a banki alkalmazottnak az a dolga, hogy mindenféle pénzes sms, meg mit tudom és milyen fizetős szolgáltatásokra beszéljen rá.) tehát az internetkártyája nagyon jól ki van találva. És még a havidíja is elviselhető.


Bónusz válasz:

Ugyanígy fontos lehet az is, hogy melyik online fogadóirodát választod ki magadnak. Ha tudod már, hogy milyen sport és milyen fogadástípus fekszik neked és van hozzá fogadási és pénzügyi stratégiád, akkor egy kicsit sem mindegy, hogy melyik irodánál fogadsz nap mint nap.

Ezt azért írom neked, mert írtad, hogy 19 éves vagy. Én is akkor kezdtem, és tök jó lett volna, ha lett volna egy tapasztalt valaki, aki elmond mindent a fogadásokról.


Na minden jót! Ha van még kérdésed, nyugodtan tedd fel! Hali.

2012. febr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Igen, lenne még kérdésem. Mivel mondtad, hogy Te is hasonló céllal csináltál kártyát, édekelne, hogy Neked milyen van, ha megosztod velem. És mivel tapasztaltabb vagy, mint én, igy akkor kikérném a véleményed, hogy foci fogadáshoz melyik a legjobb fogadó oldal. Én azért a bet-et néztem ki, mert kecsegtető a 15k bónusz.
2012. febr. 14. 13:08
 5/7 anonim ***** válasza:

A Bet365 15 ezres bónusza tényleg kecsegtető, a másik nagy irodánál, a Bwin-nél "csak" 25 EUR (kb. 7.500 Ft). Én mindkettőnél fogadtam kezdetben, de valahogy számomra a Bwin maradt meg véglegesnek. Ezzel együtt nem beszéllek le a b365-ről, mert ízlések és pofonok...

Hogy melyik a legjobb? Ez a kettő ott van az első kettőben. :) Legalábbis a látogatások és a rákeresések alapján fej-fej mellett vannak, a többiek meg utánuk. Nekem az élő fogadásokhoz a Bwin-nél nincs jobb. Amikor elkészítette a Bwin az élő felületét, szinte minden más iroda róla másolta le.

2012. febr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Végülis mindegy, hol hol nyitsz számlát, de ajánlatos utána nyitni egy internetes, virtuális számlát is. Ilyenek például: Moneybookers, Neteller. Ez azért jó mert nem a saját bankszámládról kell a ki- és befizetéseket intézni. Valamint a legtöbb bankszámlához webszámla is igényelhető, amivel az internetes tranzakciókat intézheted. Erről érdeklődj a hitelintézetekben.


[link]

[link]

[link] neteller/neteller.html

[link]

2012. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm! Szerintem maradok a bet365-nél, valahogy oda húzok. :)
2012. febr. 14. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!