Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha az Auchan-ban akarok venni...

Ha az Auchan-ban akarok venni egy Gitárt, kapok hozzá tokot, amiben haza viszem vagy azt külön kell megvennem ott vagy másutt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 22:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
külön kell megvenned, ha nem egybe árulják. De tudtommal külön van.
2012. febr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam... hülyék lennének adni hozzá valamit :)


Köszönöm szépen! :)

2012. febr. 14. 22:06
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson az auchanban "gitárt" venni...
2012. febr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hm... bevásárlóközpontokban amiket láttam gitárokat, azoknak minimum 2 húrjuk nem volt meg. Persze ez a kiállított darabra vonatkozik, lehet, hogy a raktáriak még "jó" állapotban vannak... De láttam olyat is, ami úgy volt lefestve, hogy ha én csinálom, akkor is jobb lett volna.

Mindenesetre a lényeg:

Miért pont hipermarketban akarsz gitárt venni?

2012. febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha nem hangszerboltban veszed, meg fogod bánni. Nem vagyok, gazdag sznob, komolyan mondom, hogy kidobott pénz. Azért olcsó, mert szar.
2012. febr. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Remélem még nem vetted meg! Bár a te dolgod mire költöd a pénzed, de hidd el, hogy az semmire nem való! Kezdőknek sem! Csak elfogja venni a kedved az egésztől. Ezt tapasztalatból mondom, mert én is azt vettem elsőnek. Próbálkoztam, de semmi. Be sem lehetett hangolni. Utána vettem egy squiert, és most azon tanulgatok már 1 éve. Tehát ha komolyan érdekel, akkor hangszerboltban nézelődj, vagy használtan is kilehet fogni jókat féláron! Egy biztos: Az ilyen Tescós, Metrós, Auchanos, Sparos, stb gitárok csak 2 dologra jók: gyújtósnak, vagy dísznek a falra! Jól gondold meg :)
2012. febr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
azt a damillal átkötött falécet nehogy megvedd! nézelődj inkább használtak között, ha nem akarsz rá sokat költeni.
2012. febr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nagyon rendesek vagytok a válaszokat illetően, nagyon szépen köszönöm!


Fekete fa gitár, 8000 ezer forintba kerül az Auchanban. De számít a véleményetek, bizonyára hozzáértők vagytok, köszönöm még egyszer a válaszokat.


Még nem vettem meg. Kénytelen leszek hát drágábbért, de legalább IGAZI gitárt venni. Megéri, szeretnék gitározni nagyon :)

2012. febr. 15. 22:44
 9/16 A kérdező kommentje:

Ja és még valami: mi a véleményetek erről?


Ha veszek egy fehér gitárt vagy sárgát (olyat, amire lehet firkálni) és rajzolgatok rá Alkoholos Filccel, aláíratom a barátimmal, szülőkkel, stb., rajzolgatgatok rá... azzal "tönkre teszem" a gitárt? Mi a véleményetek erről?

2012. febr. 15. 22:48
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem teszed tönkre, de ha a egy drágább gitárt veszel, és valamiért el akarod adni, jócskán levesz az árából. Én nem tenném, főleg első hangszernél nem. A drágább azt jelenti, hogy boltban 35-40 ezer minimum, + az erősítő. Tudon, hogy ez sokkal több, de ha rosszat veszel, sosem tanulsz meg játszani rajta, mert nem lehet. Gyűjts pénzt, olvass róla sokat, a net tele van használt gitárokkal.
2012. febr. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!