Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szegeden hol érdemes befekteté...

Szegeden hol érdemes befektetési aranyat venni? Van valakinek ismerőse, aki megbízható, és csak Good Deliveryvel foglalkozik?

Figyelt kérdés
Csak személyesen vagyok hajlandó üzletről beszélni.
2012. febr. 18. 07:45
 1/5 anonim válasza:

Hát szerintem elég kockázatos az arany. Csak nagyon hosszú távon látok benne fantáziát. Nem nevezném likvid terméknek se, biztonsági kérdések is felmerülnek vele, hol őrzöd? ki biztosítja?

Online pedig biztos nem rendelnék előre fizetéssel, az egy vicc.

Másról viszont szívesen tájékoztatlak.

L.

2012. febr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Széplaki János00 válasza:
Én nem olyan rég vettem Good Delivery minősítésű aranyat pesten az Aranyközpont-tól, úgy tudom ők nyitottak szegeden egy irodát. Amikor én vásároltam az áraik jóval alacsonyabbak voltak mint máshol.
2012. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 PĂŠterK válasza:
Én a Karatbars pesti üzletétől (Módusz irodaház) rendeltem, utánvétellel küldték vidékre, így nincs rizikó, mert csak átvételkor kell fizetni (az árfolyamot előre fixálni kell persze). Ha minden igaz ez volt a telefon: 06-1-999-4-222
2012. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ja Aranyközpont meg Karetnemtommi, az volt ami becsődölt és nem szállították ki 30-40 embernek az aranyát. Hát ha vennék akkor személyesen, kézből, olyantól, akit ajánlanak.
2012. dec. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csak fizikai arany érdekli vagy apránként összegyűjthető aranytömb is ??
2012. dec. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!