Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan hangoljam össze az...

Hogyan hangoljam össze az ebay fiókomat a paypal fiókommal?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem semmit nem kellett hangolni.

Volt élő PayPal fiókom, Ebay-en leütöttem az árut, kérte jelszavam, megkapta, mentem végig, az 5.(?) lépés után vitte a pénzt...

2012. febr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy kicsit rossz a válaszom, pontosítok..

1. Csináltam egy PayPal accountot (fiókot), ez tulajdonképpen egy bank közted és az eladó között.

2. Felmégy az eladási oldalakra (vásároltam: Alibaba.com, Ebay.hu, Dealerextra) és ahol PayPal fizetési lehetőség van megadva Paypal accountoddal vásárolhatsz.

Semmiféle összehangolásra nincs szükség.

Van egy eladó, van egy bank (PayPal), van egy vevő, Te.

2012. febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :)
2012. febr. 19. 17:35
 4/6 anonim válasza:
Sziasztok! A 2. és a 3. hozzászólótól kérdezném, hogy honnan tudod, hogy postáz e Mo.-ra az eladó? Rákérdezel vagy ha Pay Pal-lel lehet nála fizetni, akkor ez azt jelenti, hogy postáz ide is? Én is most gondolkozok rajta, hogy rendelnék az ebay-ről, csak még mindig vannak felmerülő kérdések . Köszi :-)
2012. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha felmegyek az Ebay-re és venni akarok, akkor bejelentkezek, ebből már "tudja", hogy hova kérném a szállítást, olykor közli bizonyos cikkeknél, 1-2 sorral az ár alatt, hogy SRY, ide nem szállítunk.

De ha mégy lefelé van egy SHIPPING mező, ha nem is léptél be, ott megnyitod, ott megadod hova kéne szállítani (country), közli a szállítási feltételeket.

Ha közli, akkor szállít is...

2012. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen legtöbbször le van írva ,hogy hova postáz, a legtöbb Worldwide szóval világszerte. Üdv
2012. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!