Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterára milyen módon tegyek...

Vaterára milyen módon tegyek fel egy olyan dolgot eladásra, amit mindenképp látni kell személyesen az érdeklődőnek?

Figyelt kérdés
Ugye cím,telszám nem lehet,de képek alapján nem kötelezi el magát senki,mert nem olcsó,és látni kell élőben előtte.

2012. febr. 21. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Tedd fel rendesen, és ha élőben mégsem tetszik a vevőnek, akkor semleges értékeléssel lezárjátok a dolgot, odaírja hogy a személyes megtekintés során kiderült, hogy mégsem megfelelő neki az áru. Valahol olyat is láttam, ahol ilyen esetben pozitív értékelést adtak, de nem tudom hogyan.

Emiatt a semleges miatt ne aggódj, ha valaki megnézi, látja hogy nem veled volt a gond, egyszerűen vannak olyan termékek, amiket muszáj élőben látni, ezt mindenki megérti.

2012. febr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

9:31 ,Köszönöm!

Ha még itt leszel,vagy Valaki,akkor annyit kérdeznék még,hogy mi az a "rendesen"? Az azt jelenti,hogy meg lehet adni telszámot,vagy mailt,vagy hogy van ez???

Esetleges választ előre is köszi!

2012. febr. 21. 12:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Vaterán tilos megadni elérhetőséget. Csak és kizárólag ha a vevő licitált és az aukciót megnyerte vagy villámáron megvette.


Úgy kell feltenni hogy személyes átvétel, ilyenkor meg tudja nézni hogy mit is vesz. Ha el lehet küldeni postán akkor az is mellékelhető, és fel kell adni ha a vevő így akarja.


Én is vettem így sok dolgot, ágyat, laptopot, tv-t, stb. egyikkel sem volt probléma, mindegyik működik a mai napig.

2012. febr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!