Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem ajánlani...

Tudnátok nekem ajánlani könyvet, esetleg weboldalt a tőzsdézésről?

Figyelt kérdés
Régóta érdekel a dolog, de nem igazán tudom, hogy mi hogy működik. Mekkora pénzel érdemes elkezdeni? Egyáltalán mit kell csinálnom és hol? Ezekről szeretnék olvasni. Előre is köszönöm a segítséget!
2012. febr. 23. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha semmit se tudsz róla, akkor eszedbe ne jusson pénzzel elkezdeni. Demószámlán gyakorolgass jó sokat.

Pénzben én 3-5 millió forintot mondok kezdőnek.

2012. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyenlőre semmit sem tudok róla, még demószámlán sem tudnám elkezdeni, mert fogalmam sincs róla. Ezért szeretnék valami olvasmányt, hogy mit kell figyelni, mit kell venni, mint nem , meg ilyenek.
2012. febr. 23. 20:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Írj egy üzit, szívesen segítek.

A 3-5 milliót meg felejtsd el. Baromság.

2012. febr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hmoci ***** válasza:

Szia,


A tőzsde világa valóban igen veszélyes, és sajnos sok az átverés. Mi csináltunk egy céget, ahol együtt kereskedünk, és másoknak is próbálunk segítséget adni. Itt minden új jelentkezőnek én elmondom az összes tapasztalatomat, amit összeszedtem több mint 6 év alatt. Ennek az eredménye, hogy 10-ből 9 ember úgy dönt, hogy nem foglalkozik tőzsdével (vagyis nem lesz ügyfelem:) ), de ez így helyes. Tényleg csak az foglalkozzon vele, aki tisztán látja az összes kockázatot, és minden paraméteret, és ennek függvényében úgy dönt, hogy mégis belevág. (Sajnos a mai tőzsdei ipar nagyon sok mindent elhallgat, így hamis információk alapján döntesz)


Pl. azt mondják, hogy 2-300 EUR is elég a kezdéshez, én pedig azt mondom, hogy minden baj gyökere a teljesítmény kényszer. Az ember szeretne egy mérhető havi profitot elérni, ami szerintem minimum 500 EUR havonta. Viszont a rendelkezésre álló egyenleg általában csak 2-3000 EUR. Ennyi pénzből jól trendelő piacon néha-néha ki lehet venni ennyi pénzt, de rendszeresen nem. Ha pedig ki KELL venni ennyi pénzt, akkor jön a bukta. Szóval kulcskérdés az egyenleg, és a havi szükséglet kérdése. De ez csak egy példa volt. Ezer más aspektus van, amiben nem kapsz az elején korrekt információt, mert csak az a cél, hogy tedd be a pénzed ide és ide, ha elbukod nekik nem fáj (sőt), majd jön a következő érdeklődő.


Csak óvatosan!


Érdemes olyan blogokat olvasni, amit tréderek írnak sok olyan van, ahol egy tréder fejlődését tudod végigkövetni, Ezekból sokat lehet tanulni. ha érdekel privátba küldök egy két linket.

2012. febr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!