Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen szintű matematikai...

Milyen szintű matematikai tudás szükséges ahhoz, hogy valaki profi sportfogadó legyen?

Figyelt kérdés
Egy logikusan gondolkodni tudó,kitartó,higgadt ember hosszú távon képes lehet állandó nyereséget termelni ezzel a tevékenységgel, vagy ehhez magas szintű ismeretekre van szükség ? (statisztika és valószínűségszámítás terén)

2012. febr. 25. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

Tetszik a kérdésed.

Tapasztalatom szerint általános iskolai jó matek szinten már sikeressé lehet tenni egy fogadót. De nem csak a matekon fog múlni.

Három fontos dologra van szükség:

1. Fogadási stratégia (statisztikák és valószínűségek erősen bejátszanak)

2. Pénzügyi stratégia (a matek itt is jelen van)

3. Önmenedzselés (a gondolkodásmódon a siker 80%-a múlik)


Ha valaki erősen matekos beállítottságú, szerintem sikeresebb lehet az átlagnál.

2012. febr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

A másik kérdésedre nem válaszoltam.

Szerintem egy nyugodt és fegyelmezett embert sikeres fogadóvá lehet képezni akkor is, ha nem nagyon konyít a sportokhoz. Azért az feltétel, hogy magát a fogadási tevékenységet (a tippek kiválasztását, a stratégia betartását, a statisztikák figyelését stb.) érdekesnek, fordulatosnak tartsa.

2012. febr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon ösztönzők.
2012. febr. 25. 21:46
 4/14 A kérdező kommentje:
Annyit esetleg megkérdezhetnék még, hogy te milyen sportágban/sportágakban "utazol" ?
2012. febr. 25. 21:54
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Ez gondolom nem teoretikus kérdés volt. Már elkezdted a stratégiád felépítését vagy most szándékozol belefogni? Milyen sportokkal szeretnél foglalkozni?
2012. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Bocs, nem láttam, hogy már kérdeztél.

Én a stratégiámat focira, mégpedig élő játékban a lesz még gól/ nem lesz már gólra alakítottam ki. Átlagosan napi 2-3% körüli nyereséggel működik.

2012. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Labdarúgással és tenisszel szeretnék foglalkozni, de mindenre nyitott vagyok. Az elsőre már elkezdtem a stratégia felépítését.
2012. febr. 25. 22:09
 8/14 A kérdező kommentje:
Értem. Napi 2-3 % az nagyon jó.
2012. febr. 25. 22:10
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Jól van. Ez a helyes út. Stratégiára mindenképpen szükséged lesz. Akkor a bank hosszú távon is megverhető.
2012. febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Még valami. Nem lehet nem észrevenni, hogy ma már minden sportban ott van a bunda. Ha nem csak a statisztikákat, hanem önmagad sikerstatisztkáját is méred és figyelembe veszed, nem érdekes, hogy bundáznak egy meccsen, vagy sem.
2012. febr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!