Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalaitok vannak...

Milyen tapasztalaitok vannak osztrák munkavállalóként?

Figyelt kérdés
Elsősorban a bejelentett, teljes munkaidőben foglalkoztatottak tapasztalataira vagyok kíváncsi: befogadókészség, beilleszkedés, mienktől eltérő gondolkodás...stb
2012. febr. 26. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet általánosítani, mert ez nem Osztrák, hanem ember függő. Egyébként az én tapasztalatom az, hogy ha nincs gond a kommunikációval, és jól végzed a munkát akkor nincs gond, akár barátságok is kialakulhatnak, az Osztrákoknál elég sok Török, Arab, és más nem Európai is dolgozik, és ők is elviselik egymást, minket hozzájuk képest kifejezetten kedvelnek.

Én dolgoztam olyan munkahelyen is ahol én voltam az egyetlen külföldi, és mindenki pozitívan állt hozzám az első pillanattól.

2012. febr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ami még jól mutatja a hozzáállásukat, hogy egy Osztrák nem jön össze Török, meg Arab lánnyal, de egy Magyarral már gond nélkül.
2012. febr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!