Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy érdemes svájci frankot...

Hogy érdemes svájci frankot vásárolni? Euróért, vagy Forintért?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi vele a célod, de Euróért nincs sok értelme az 1,2-es EUR/CHF határ miatt.
2012. febr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most épp sehogy sincs értleme
2012. febr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Svájci útra kellene költőpénznek. Viszont van euróm és forintom is erre a célra, csak egyelőre nem váltottam, hogy mindenképpen 'jól jöjjek ki', amennyire lehet.
2012. febr. 26. 11:10
 4/7 A kérdező kommentje:
Második: sajnos akármennyire is szeretem kis hazánkat, azért egy svájci közértben meglehetősen értelmetlenül nézne rám az eladó, ha forintban szeretném a két vizes zsemlét kifizietni :D
2012. febr. 26. 11:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

oké,mivel nem az utazásnál volt, hanem a pénzügyeknél ezért befektetésre gondolt mindenki.

vegyél forintért,az euró már euró, ha kell legközelebb nem kell váltani

2012. febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Igazándiból azért írtam az egyéb kérdésekhez :D Sajnos a saját logikám elég sokszor eltér a többiekétől, de köszönöm mindkettőtöknek a választ :)
2012. febr. 26. 11:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Üzlet és pénzügyek... A CHF pénz, az EUR is, meg a HUF..... hát az is pénz, de egy forintot sem ér! :) Szóval ja, forintért vegyél frankot... :)
2012. febr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!