Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Deviza alapú meglévő lakásra,...

Gabica44 kérdése:

Deviza alapú meglévő lakásra, két meglévő gyerek után is igényelhető a szocpol?

Figyelt kérdés
Öt éve vásárolt, 100% -os jelzálog hitelről van szó, hátralék mentes! Még eddig...
2012. febr. 28. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Remélhetőleg nem. Szépen fizetni kell saját pénzből a hitelt, és nem segélyből élni, ráadásul anyagi háttér nélkül potyogtatni a gyerekeket...
2012. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ez elég durva válasz volt!

Sztem jogos a kérdés. Nekem is van lakáshitelem mert nem tudtak a szülők alánk tenni egy lakást. Jól jönne ha segítségként be tudnám törleszteni azt a 1200000ft-ot.

Azt, hogy ki hány gyereket szül az az ő dolga és nem CSAK pénz kérdés....persze segélyekre nem szülni 3 gyereket de ha hitelt fizet hátralék nélkül akkor nem erről lehet itt szó.

Fel nő a gyerek boldogan úgy is ha nem kapja meg a legújabb játékokat és ruhát:) nem ez a legfontosabb a világon hanem a családi harmónia és szeretet!

Szóval ha vki tud ezzel kapcsolatban valamit akkor kíváncsian várom én is:)!!

2012. márc. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bocsi fél szocplot írtam nem is tudom használtra az egész járna e:)!
2012. márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!