Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mik a vélemények az alábbi...

Mik a vélemények az alábbi oldalakról? Érdemes használt dolgokat venni?

Figyelt kérdés

Www.Zsibvasar.hu, www.hardverapro.hu?


Tudom hogy van még vatera meg teszvesz csak most egy példának hoztam ezeket fel.


2012. márc. 4. 23:10
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én a zsibvásárt nagyon szeretem.Több,mint 150 dolgot rendeltem onnan.Szerintem megéri!A vaterán is regisztrálva vagyok,de ott eddig csak egyszer (karácsonyra led égősort,újat) vásároltam.Nem tudom miért,de én a zsibit jobban szeretem.Ismerek olyant,aki pedig a vaterát,teszveszt szereti jobban.Ez nagyon változó.

2012. márc. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én vaterapárti vagyok. De igazság szerint mindegy, milyen oldalról van szó, ahol találok megfelelő terméket megfelelő áron, ott vásárolok.


Van amiből érdemes használt terméket venni, és van amiből nem. Ezt mindig egyénileg kell eldönteni.

2012. márc. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!