Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék jelentkezni nyárimun...

Szeretnék jelentkezni nyárimunkára.17 éves vagyok. Hogy tudnék jelentkezni olyan helyre ahol nincs ismerősöm? Bemegyek és viszek önéletrajzot?

Figyelt kérdés
És ha mondjuk több helyre is odaadom az önéletrajzom,ebből nem lesz gond?/pl. több helyre is felvennének..Diákmunka szövetségre nem szeretnék jelentkezni.Tavaly jelentkeztem,és persze nem hívtak vissza...
2012. márc. 7. 19:38
 1/4 anonim válasza:
Személyesen menny be diákmunka szövetséghez:) Meg jobb ha május közepe körül mész
2012. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A diákszövetkezetbe nem ők hívnak föl téged mert rengeteg tagjuk van hanem te mész be és válogatsz a munkák közül!!

Ha már dolgoztál náluk és beváltál akkor elképzelhető!

Nálam akkor hívogattak amikor rendesen bejártam a munkahelyre és korrekten dolgoztam!

A legtöbb diákmunkás link és csak pénzt akarnak de dolgozni nem! Ha te akarsz akkor bemész és kiválasztod amiben dolgozni akarsz és mész!

Bár a nyári munkára majd csak májustól lehet!


Láthatóan nem nagyon tudod még hogy hogyan megy ez a dolog úgyhogy menj be és kérdezd ki valamelyik szövetkezetist az irodájukban!!

2012. márc. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem..pont ez az,hogy tavaly jelentkeztem.És azt mondták,hogy jelentkeznek,ha lesz valami.És nem jelentkeztek.Ezért szeretnék idén konkrétan a cégnél jelentkezni.
2012. márc. 8. 17:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor rossz szövetkezetnél voltál...

Én már 3 nagy szövetkezet munkáiban dolgoztam a középsuli és az egyetem alatt is és mindig én válogattam, ők nem kerestek. Csak a már említett esetekben!

Igazából nincs is tapasztalatom abban hogy hogyan kéne szétküldözgetni diákmunkás papírokat csak úgy random cégeknek.

Talán más tud ebben segíteni.

2012. márc. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!