Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe postázzam el a ruhát?

Mibe postázzam el a ruhát?

Figyelt kérdés
A neten árulom, megunt nem szeretem ruháimat és rendelt tőlem egy nő, egy rövid farmer nadrágot, anya szerint ne dobozoljam, hanem levélként ajánlottan tegyem fel.Lehet így?? Nem fog baja esni szállítás közben?Mennyibe kerül majd így?
2012. márc. 7. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne dobozold, felesleges. Csak csomagold be, ahogy tudod, lenyeg, hogy olvashato legyen a felado es a cimzett. Irta itt egyszer egy postas, hogy vitt ö mar ki tescos szatyorba csomagolt cuccot is, de en is van, hogy ujsagpapirba csomagolom. Mondjuk azert a ruhar tedd be vmi zacsiba is, nehogy megazzon vagy barmi. A dijszabast megtalalod a posta oldalan, 2 kg-ig mehet levelkent, sulytol függ az ara. Feladhatod siman vagy elsöbbsegivel, es mindkettöt lehet ajanlottan. De ezt erdemes megbeszelni a vevövel, mert lehet, ha rateszel egy 1200as postaköltseget az 50 forintos ruhara, akkor annyira nem fog kelleni neki. (csak mondtam vmit, mar fogalmam sincs az arakrol)
2012. márc. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet kapni nejlonnal bélelt borítékot, szerintem abba tedd bele.
2012. márc. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, a legcélszerűbb a légpárnás boríték, levélként feladva, de akkor ugye te fizeted a boríték árát, amit nem nagyon tudom hogyan tudsz beszedni a címzettől. Ha meg becsomagolod papírba, ami ugye már van otthon, akkor nem kerül neked plusz pénzbe.
2012. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!