Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szociális segély.22.500 ft ha...

Szociális segély.22.500 ft ha jól tudom, mik a feltételek, hogy kaphassam?

Figyelt kérdés
a családban aki keresőképes,van bizonyos keresési limit, 4órás bejelentett munka mellet lehet?

2012. márc. 9. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmiféle bejelentett munka mellett nem fogsz segélyt kapni.Úgy vannak vele, hogy akinek munkája van, az gazdag, nem kell annak segély.

Szociális segélyt akkor kapsz egyébként is, ha munkaképtelen vagy.Kaphatsz ugyanilyen összegű keresetpótló juttatást (úgy tudom, most így hívják az egykori rendelkezésre állási segélyt, mert már többször átnevezték és csökkentették az utóbbi 1-2 évben), amennyiben nincs munkád és vállalod, hogy ingyen kulizol "önkéntesként, vagy közmunkásként 47000-ért, ha úgy adódik.

2012. márc. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
1 hónapja vagyok munka nélkül,feleségem kézbe 140-et kap ,meg kapjuk a 3 gyerekre a családit,ezért én nem kapok semmit,azt mondják ,még sok pénzből is élünk......Hajrá Orbán ! Ez az ! Drága Unió !
2012. márc. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Aktív korúak ellátása lesz az. Ezen a néven keress rá a neten mindent megtalálsz.

A munkanélküli családtag kérelmezze.

Nem 1 főre eső jövedelmet vizsgálnak, hanem fogyasztási egységet! Vagyontárgyat is vizsgálnak, a NAV által Eurotaxáltatnak.

A kormányhivatalban adnak nyomtatványt és a neten minden feltételt megtalálsz.

2020. szept. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!