Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a különbség egy pénzügyi...

Mi a különbség egy pénzügyi tanácsadó és egy olyan üzletkötő között aki egyéb dolgokat (edénykészlet, orvosi eszközözk stb) akar eladni?

Figyelt kérdés
Van különbség köztük? Pü-ihez több szakértelem kell? "Komolyabb" munkának számít mint a többi házaló ügynök?
2009. jún. 10. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha valaki pénzügyi tanácsadóként dolgozik, pénzzel foglalkozik, komolyabb tudás kell. Illetve ha valaki biztosítással foglalkozik, a PSZÁF végzettséghez köti ezt a munkát. Más cégeknél (pl. edénykészlet, hogy téged idézzelek) a végzettség nem minden esetben feltétel, magyarul bárki végezheti.
2009. jún. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokkal "komolyabb" szakma, de mindegyikhez hasonló beállítottság szükséges.
2009. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezen a területen gondolkodsz, azért kérdezed?
2009. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, felmerült egy lehetőség egy nagyobb biztosítónál, h ilyen pályán kéne dolgozni,ha másért nem is akkor egy kis tapasztalatnak, pénzügyekkel az egyetemen ismerkedek már egy ideje, és szeretem is, érdekel is és ugy gondolom értem is! Ezért érdeklődtem, mert azért nem egy ilyen "rábeszélős ügynök" szeretnék lenni!
2009. jún. 10. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!