Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tényleges munkát keresek, van...

Tényleges munkát keresek, van valami kilátás még ebben az ügyben?

Figyelt kérdés
Priviben várom a válaszokat és lehetőségeket! Az álláshirdető portálokon csak ezt az állandó marketing, egyéb MLM és üzletkötői munka mizériát vélem felfedezni, valahogy mindig ez van mögötte. Már párszor, sőt jó párszor belecsöppentem és elválltam ilyen munkát, de ez egy nagyon bizonytalan, kétséges, monoton és elemésztő munkakörnek bizonyult számomra, akkor is, ha néha sikereket is tudtam benne elérni az évek során. Tud valaki nekem olyan könnyű fizikai, vagy 4-6 órás állandó munkát, mellékállást biztosítani, ami nem ezzel van összefüggésben, bármi normális és legális munkában hajlandó lennék részt venni, csak ne ez az állandó értékesítési történet legyen. Priviben mindent el tudok küldeni és meg tudunk beszélni, csak azt kérném, hogy segítsen valaki, mert az alábbi munkák mindent biztosítanak, csak éppen egy alapszintű megélhetéshez is kevésnek bizonyulnak. Informatikához nagyon jól értek, van érettségim, van egy alapfokú angolom és van egy szakmám is. A többit csak privátban szeretném ismertetni.
2012. márc. 11. 19:30
 1/1 A kérdező kommentje:
Netán csak nem tűt keresek a szénakazalban? :-)
2012. márc. 11. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!