Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi esélye van annak hogy...

Mennyi esélye van annak hogy egy hostess/statiszta/modell munka burkoltan erotikus szolgáltatásokat vár el?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy ilyen munkára, egyből vissza is hívtak, de a férfi akivel telefonon beszéltem, gyanúsan közvetlen volt. A hirdetés szövege viszont tisztességesnek tűnt.
2012. márc. 11. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a meghallgatáson vetkőzni kell, akkor mondd hogy nem és hagyd ott. Nincsen határ, a kabátnál többet ne vegyél le.
2012. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég nagy. Nem hallottam még olyan modell-ről akinek valaha nem ajánlottak volna fel ilyesmit.
2012. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. igazából már a "meghallgatás" is egy szombat esti időpontban lett volna (mert lemondtam) egy bárban kettesben az "üzletkötővel".
2012. márc. 11. 21:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ááá, felejtős.
2012. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A rendes megbeszélések irodában, max stúdióban vannak.

ha csak kettesben akar beszélgetni egy kávé mellett akkor azért kell neki a közvetlenebb légkör mert valami "nehezen emészthetőt" akar beadni...

Jól tetted hogy nem mentél el.

2012. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Azért attól mert vetkőzni kell,nem feltétlenül van köze az erotikus munkához!

A férjem például fotóművész és készít művészi aktokat.Nekünk inkább pont az a problémánk,hogy ilyesmire nagyrészt csak k..-vák jelentkezek és ettől szeretnénk elhatárolódni.

De tény,hogy van esélye,és az is igaz aki becsületes az nem köntörfalazik,kamuzik, hanem előre(!!!) megmondja,hogy vetkőzni kell,de semmi több.

Arról már megemlékezni sem szeretnék innen a másik oldalról milyen amikor a lány tud mindent előre,műterem kibérelve,esetleg sminkes stb és ott találja ki,hogy ő mégsem...Meg amikor jön az alkudozás,hogy de azért legalább a bugyi maradhat?Nem b@meg,hülye pi..-,mert ocsmány ahogy bugyid madzagja ahogy keresztbevágja a képet!

2012. márc. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!