Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a McDonald's-ba...

Mennyibe kerül a McDonald's-ban egy szülinapi party?

Figyelt kérdés
A barátnőm 18.szülinapi buliját szeretnénk viccből ott megrendezni, de nem tudjuk körülbelül mennyibe kerülhet.Remélem tudtok segíteni.Köszönöm
2009. jún. 10. 18:08
 1/9 anonim válasza:
39%
menj be, kérdezd meg!
2009. jún. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Itt keresgélj!:


[link]

2009. jún. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Én úgy tudom, hogy ingyenes, ehhez jár egy torta is, de semmilyen bevitt ételt, italt nem lehet ott fogyasztani, tehát csak és kizárólag ott lehet mindent fogyasztani. Kb. egy hónapja volt a barátnőm kisfia egy ilyen partin, és a kisfiú anyukája mondta, hogy ingyenes.
2009. jún. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Utolsónak: Lehet, hogy ingyen elkerítik azt a részleget, de a kaja sem olcsó...
2009. jún. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Persze, hogy nem olcsó a kaja, ezzel nem mondtál titkot. Nyilván ezért éri meg nekik ez az egész. Ráköltenek 2000et a tortára és bejön mondjuk 10ezer. Ez teljesen egyértelmű. Csak ha már a kérdező a McDonald's-ról kérdezett, akkor úgy voltam vele, hogy válaszolok neki az McDonald's-al kapcsolatban. Nem állt szándékomban rábeszélni semmire sem, csak megosztottam vele egy információt. Ennyi az egész...
2009. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
18.35-nek: Ne haragudj, de nem tudsz normálisan válaszolni a kérdésekre, mert ha mindenkinek ilyen hasznos válaszokat adsz, akkor felesleges időt pazarolnod a válszolásra, ja de ezek nem is válszok...Szerény véleményem szerint ez az oldal azért van, hogy ilyen dolgokat megkérdezzünk, sokkal könnyebb az interneten elintézni az ilyen információ begyüjtést, mint beutazni Pestre csak, hogy egy ilyen egyszerű kérdést feltegyek!!! A többiek válaszát nagyon szépen köszönöm!!
2009. jún. 10. 19:01
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
öcsémnek volt régebben neki azthiszem 8-9ezer volt,és rajta kívűl 6-7fővel.Mer ugye kaja miatt az is számít h hány fő megy.:)
2009. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2009. jún. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2000 Ft-ért meg kell venni a tortát, ami kicsi + a fogyasztás (kizárólag helyben vásárolt termékek). Saját ételt-italt bevinni tilos. Döntsd el, megéri-e?
2010. nov. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!