Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet Ebay-en termékeke...

Hogyan lehet Ebay-en termékeket eladni?

Figyelt kérdés
Szeretnék az ebay-en terméket eladni, de amikor listázni akarom akkor ezt írja ki: It appears you are offering Western Union as a payment method which is not permitted in the eBay marketplace. Buyers have a wide variety of choices when deciding how to pay sellers. Most payment methods offer a high degree of safety and convenience, however, a few simply are not appropriate for the eBay marketplace. Based on safety concerns and input from the Community, eBay established an Accepted Payments Policy that clarifies eBay's position on payment methods. Please revise your listing by removing the non-permitted payment method.

2012. márc. 13. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem adhatsz el ugy h WU-n fizethetnek neked.

Ajanlom hirdetes elott olvasd el a szabalyzat lenyeges pontjait.

Egyebkent remepem tudod hogy ca. 250 forint maga a hirdetes es a jutalel is eleg huzos...

2012. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha minimalis angoltudasod nincs meg hozza akkor hagyd a fenebe.

Western Union-t pedig inkabb ne eroltesd.


A Paypal a legjobb. Olcso es biztonsagos. (olcsobb mint egy bank).


Hozz letre egy Paypal szamlat. Rakd fel az eBayre a cuccot es fizetesnek pedig allitsd be hogy Paypal accepted.


Ha valaki megveszi toled a cuccot, akkor az osszeg megjelenik a Paypal szamladon. Ha ez az elso eladasod, akkor 21 napig nem enged hozzaferest a Paypal, de ha Paypalon belul nyomtatod ki a shipping labelt, akkor addig, amig nem igazoljak, hogy a vasarlohoz megerkezett a cucc. De ez csak az elso eladott termeknel van igy, amolyan biztonsagi intezkedes.


Azt ne felejtsd el, hogy az eBay is fel fog szamolni valami reszesedest, amit altalaban az ember belekalkulal a termek araba. En pl. eladtam egy taskat 140 dodoert es kb. 13 dollart fizettem az eBaynek (ebben benne volt a listazasi ar, az extra fenykep ara stb.) Erre pedig meg rajott vagy 7 dollarnyi shipping, ugyanis en "free shipping"-el listaztam a termeket.

Mivel a taskat en ajandekba kaptam, igy penzembe nem kerult. 1-2 oram elment a listazassal, plusz, hogy elmentem a postara feladni a cuccot es kerestem tisztan majdnem 120 dodot.

2012. márc. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!