Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nincs egészségégügyi könyvem,...

Nincs egészségégügyi könyvem, de nem kérték a diákszövetkezetnél. Mit tegyek? (lent! )

Figyelt kérdés
Írták a honlapon, hogy kell, ha hipermarketben szeretnék dolgozni, és szeretnék, viszont nem kértek.

2012. márc. 21. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem csináltasd meg, mert megbüntethetnek ha jön ellenőrzés, bár erre akkora az esély, hogy szinte semekkora, de jobb félni mint megijedni.


el kell menni egy papír boltba ott kell megvenni a könyvet, utána az orvoshoz és onnan a tüdőszűrőre és kész is vagy.

2012. márc. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Beírtam a kitöltendő lapra, hogy nincs.

Saját háziorvosomhoz jó, ha megyek? Jah, és utólag felvihetem a diákszöv.-be?

2012. márc. 21. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Hm. Már konkrét időpontot tudsz, hogy mikor mész dolgozni a hipermarketbe? Ha nem, akkor lehet (sőt, szinte biztos),hogy majd akkor szólnak, amikor már hívni is fognak. Ha már időpontot is kaptál, akkor kérdezz rá, nehogy baj legyen belőle, hogy nincs.

Elvileg minden diákszövetkezetnek van saját üzemorvosa, és velük kell kitöltetned a kiskönyvet, valamint tényleg el kell menned tüdőszűrőre.

2012. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Konkrétat még nem tudok. Baj, ha ragaszkodok a saját orvosomhoz?
2012. márc. 21. 17:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 3 diákszövetkezet tagja vagyok/voltam, és mindegyik szövetkezet csak a saját üzemorvosának igazolását fogadja el.

Előző voltam.

2012. márc. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!