Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az nogyon "gáz" dolog ha a...

Az nogyon "gáz" dolog ha a barátnőmtől pénz kérek azért hogy hazavigyem?

Figyelt kérdés
1 éve vagyuk együtt a barátnőmmel, de az a pici problémánk van, hogy viszonylag "messze" 25km-re lakunk egymástól. Amióta ismerem én mindig elmentem érte/hazavittem, elvittem ide-oda. Mindezért soha nem kértem pénzt!!! De sajnos az a helyzet hogy én sem vagyok milliomos és a benzin árak eléggé az egekbe vannak szökve! :( A barátnőm kb. 2 hónapja dolgozik, előtte nem volt munkahelye. De mivel már van keresete, így arra gondoltam hogy ne csak én álljam a közös autózgatásainkat hanem a felét legalább Ő is! Ez bunkó dolog szerintetek?
2012. márc. 25. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

Nem bunkó dolog!Egyenjogúság van!És mi alapján viszed ide-oda?Neki nincs kocsija?Ha nincs akkor a szüleinek biztos van miért nem kéri el azt?Ő is mehetne hozzád autóval.Miért kellene a férfinek mindig vinnie a nőt?


A nőknek kellett az egyenjogúság de ilyen helyzetekben hisztiznek meg fülüket farkukat behúzzák.

2012. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
68%
az
2012. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek nincs se jogsija, sem pedig kocsija.
2012. márc. 25. 21:04
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

25 km :D

Gyalog se sok.

Ha szépen elmeséled neki mit szeretnél biztos nem haragszik meg.

2012. márc. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Az a baj hogy, úgy tartja a szokás, hogy a férfi a gavallér. Ha van rá lehetőség én azt csinálnám, hogy keseregnék, hogy basszus havi 30,000 forintot tankolok a kocsiba, nem lehet ezt már bírni és út közben megállnék tankolni, és akkor egy értelmes nőnek leesne, hogy be kéne szállni a benzin pénzbe. Vagy valami ilyesmi, vágod?
2012. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Benzinpénz? Menj hozzá tömegközlekedéssel!!!
2012. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Bunkó dolog arra kérni, hogy szálljon bele!


Viszont Király Sándor ötlete teljesen jó! Azt én is kipróbálnám hasonló esetben:) Hátha:)) De közvetlenül biztos nem kérném arra, hogy szálljon bele az üzemanyagba.

2012. márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

Nem kell itt célozgatni azzal, hogy együtt tankoltok, és pofátlankodni, meg hasonló, meg lehet érteni téged is, és igenis jogos, hogy felmerül benned.

Egyszer üljetek le, beszéljétek meg, kezdheted úgy (Pl. akkor, amikor egymásba vagytok karolkozva az ágyon): Szeretném megkérdezni, mi lenne, ha mostantól fele-felesben fizetnénk a benzinköltéget?


Szép magyar szavakkal is el lehet intézni.

2012. márc. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen, bunkó dolog benzínpénzt kérned! Szerintem inkább azt kellene csinálni, hogy amikor Te mész hozzá, mész kocsival, amikor ő jön hozzád, jön busszal.Amikor pedig közös programot találtok ki valahol, akkor vagy kocsival mentek (ennek bele kell, hogy férjen!), vagy tömegközlekedve. Rendesen el volt idáig kapatva a csaj, hogy "elmentél érte/hazavitted" minden alkalommal, megértem, hogy ez már egy kicsit sok neked, de benzínpénzt ne kérjél, ez annyira kisstílű!!! A benzínkútas megállást nem hiszem, hogy érteni fogja, nem azért, mert nem intelligens, hanem azért, mert akinek nincs jogsija, autója az nem gondolkozik abban, hogy drága a benzín. Egyébként is, mivel ez már egy éve így volt rendszeresítve, megszokta, nem fog kapcsolni...
2012. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

ma 21:22

végül is igazad van, de az lenne a legjobb ha az ágy mellett ott figyelne 1 üres gázolajos kanna, és a pasi azt sóhajtozná "bárcsak teli lenne"

2012. márc. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!