Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit szólsz hozzá, hogy Justin...

Mit szólsz hozzá, hogy Justin Bieber nem kap elég hitelt, hogy megvehesse 9000 négyzetméteres új házát?

Figyelt kérdés

A bank 210 millió forinttal kevesebbet akar neki adni, így nem tudja megvenni a 9000 négyzetméteres házat amit kinézett magának! :(

[link]


2012. márc. 29. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit, mit szóljak?


Csinál még két videót, és meglesz rá a pénz, amennyire acsarkodik rá a fél világ.


Ebből is látszik: mindenki utálja, aztán mi nyomorgunk, ő meg valószínűleg visítva röhög az őt szapuló kiírásokon és képeken a luxusházában...

2012. márc. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Sokezer ember van még így, sokkal több pénzzel is.


A Bieber gyerek rengeteget dolgozott ezért. Nyilván nem szereted a zenéjét, de ez azért van, mert nem neked szól az a zene. Pl. én se szeretem a Spongyabobot, mégse irigykedek arra aki kitalálta és gazdag lett belőle...

2012. márc. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szeretem Bieber gyereket,szerintem jó arc!
2012. márc. 29. 16:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Az élet már csak ilyen igazságtalan:(
2012. márc. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!