Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Büdös ember ül a székembe, a...

Büdös ember ül a székembe, a melohelyen hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

irodában dolgozok, egyedül. amikor végeztem az üzemvezető mindig beül a helyemre netezni. Mocskos ruhában, másnap bűzlik az iroda az izzadtságszagától, körmei gombásak, totál szét van rohadva, azzal nyomkodja a billentyűmet, meg fogja az egerem.

a szövetszéket párszor próbáltam moszóreses ruhával átdörzsölni, de érződik mindig a bűz a mosószer mellett, ráadásul ügyelnem kell, hogy kiszáradjon, nem áztathatom túl.

a billentyűt néha lefújom fertőtlenítővel.


erre megint jön és beül. volt, hogy napközben kért meg, hogy egy pár percre hagy nézzen meg vmit!

most rászokott arra, hogy kivárja a munkaidőm végét.


jeleztem neki, hogy a net a diginél havi 2700 Ft. (hogy legyen má' neki otthon netje!) hát semmit nem ért :(


már jeleztem a főnökünknek is, hogy mindig beül a helyemre és van, amikor fel állít a munkám közben! a főnök annyit mondott, hogy "ezt nem is tudtam" és PONT.


mit tegyek már??? Heeelp


2012. ápr. 2. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:

"mit tegyek már??? Heeelp"


Örülj, hogy van munkád.

2012. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

örülök. köszi.

de körömgombát nem akarok összeszedni, meg egyéb nyavalyákat.

2012. ápr. 2. 19:13
 3/10 A kérdező kommentje:

és nekem kellemetlen ha bejön hozzám valaki, új munkavállaló, vagy tárgyalni ügyfél, vagy maga a főnök!!!

szellőztetek, de bűzlik minden!

azt hiszik tőlem, hisz engem látnak ott! nem mást.

2012. ápr. 2. 19:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Rakd le a billentyűt és az egeret egy zárható szekrénybe, amikor mész haza.
2012. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

szánt szándékkal előre megkér, hogy ne kapcsoljam ki a gépet....

és hát mégiscsak ő az üzemvezető :(

2012. ápr. 2. 19:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne kapcsold ki a gépet hanem kódold le

Fertőtleníts, fertőtleníts és szellőztess!!!

2012. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

:)

köszi, hogy te legalább velem vagy :)

2012. ápr. 2. 20:55
 8/10 anonim ***** válasza:

Beszélj az üzemvezetővel, higgadtan, felnőtt ember módjára.

Mondd el neki a félelmedet, de elsősorban az aggályaidat (pl a büdös széket és koszt, amit maga után hagy).


Ha már tud a problémáról, akkor ki tudtok találni egy megoldást. Ha nem is tud róla, hogy téged zavar úgy körülményesebb.

2012. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem is mindenkepp elobb vele beszelj, mert o a porblemad fo oka es lehet hogy nem is tud rola.

attol fugg hogy fogadja. Ha paraszt, akkor nyugodtan kapcsold ki a gepet, vagy kodold le jelszoval, vagy huzd ki az egeret es vidd haza, vagy dugd el valahol az irodaban stb.

ha viszont normalisan kezeli a dolgot, akkor csak meg kell talalnotok a kozos megoldast, de mindenkepp elobb vele kezd!

2012. ápr. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kapd el a rendszer gazdat es vedd ra hogy dolgozzon (bar lehet ez nehezebb dolog mint megbeszelni a problemat a problema forrasaval). Szoval ra kell venned, hogy irjon egy normalis szabalyzatot ki mikor hogy ferhet hozza a gepekhez. Megis csak egy munkahely, mi az hogy onceluan netezget valaki mas geperol...
2012. ápr. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!