Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki rendkívüli gyermekvédelmi...

Aki rendkívüli gyermekvédelmi támogatásban részesül segítene?

Figyelt kérdés
Hány havonta lehet igényelni a rendkívülit? Egyszer már kaptunk februárban.
2012. ápr. 4. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én mondjuk nem kapok, de úgy tudom évente 2x van utalás
2012. ápr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Rendkívülit még nem igényeltem, de amikor szóba került, azt mondták, hogy egy évben kétszer lehet. De lehet, hogy már rosszul emlékszem, meg talán már nem is úgy van, mert ez négy éve volt. De utána fogok nézni.
2012. ápr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Na, megkerestem, nem kétszer, hanem egy naptári évben összesen háromszor. A maximális összege alkalmanként és gyermekenként 5000 forint lehet.
2012. ápr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

nem a rendszerest kérdeztem.

a rendkívüli 8ezer nálunk 2 gyerekre

csak azt nem tudom milyen gyakran adják

2012. ápr. 4. 19:42
 5/15 anonim válasza:

Én azt szeretném megkérdezni,hogy mennyi lehet maximum az egy főre jutó,hogy rendszeres gyermekvédelmi támogatást kapjak?


Remélem nem baj kérdező,hogy én is kérdezek.

2012. ápr. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy nem a rendszerest kérdezted, de így azért nehéz lenne megmondani, hogy nálatok mi a helyzet, ha nem írod a települést. Nálunk ötezer lehet maximum. Ahogy az összeg változhat, úgy változó lehet a gyakorisága is önkormányzatonként.
2012. ápr. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

sokra nem mentem veletek...

egyszerűbb ha bemegyek a polgiba.

2012. ápr. 5. 10:08
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

na látod! akkor miért nem ezzel kezdted????

utálom az ilyen kérdezőket akik annyira korlátoltak, hogy meg se értik mit írnak mások...


nálunk 2x 5800.-/gyerek. megmagyaráztad, hogy nem ezt kérdezted.

ne netezz és mindjárt lesz pénzed. a havidíjat is megspórolod és az áramot is amit a géped fogyaszt. tudod milyen sok az? mint ha minden hónapban kapnád a segélyt..

és mindjárt nem kell a hülye válaszolókkal foglalkozni akik nem azt írták, hogy havonta 2x8000.-

2012. ápr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Drága, amit te írsz, az a rendszeres gyermekvédelmi támogatás!

A rendkívülit nálunk 6x adják egy évben, élelmiszer és gyógyszervásárlásra 4000Ft-ot adnak gyerekenként.

Ha te is kapod, akkor pontosan tudhatnád, hogy ez átmeneti juttatás, minden igényléskor felülvizsgálják, hogy mennyiben változott az adott család anyagi helyzete.

Köszönöm a kioktatást a spórolással kapcsolatban, de könyvtárból netezek, nincs itthon....

Kellemes Ünnepeket!

2012. ápr. 5. 12:41
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, valóban egyszerűbb. Csak nem tudom, mire számítottál. Hogy valaki az ország összes települését listázza neked? Ha azt képtelen voltál megírni, hogy melyik az illetékes önkormányzat, akkor valóban csak ennyit tudtunk írni. Ha meg egyszer már kaptatok, akkor miért nem akkor kérdezted meg, hogy hányszor lehet kérni?
2012. ápr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!