Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik szövetkezet ajánl 18...

Melyik szövetkezet ajánl 18 alatt is diákmunkát?

Figyelt kérdés

És mikor kéne elkezdeni keresni a nyárra? Júniusban például több nekem is jó ajánlat lesz, vagy ugyan ez?


Kicsit elkeserítő. Megbízható vagyok, kitartó (8 órás munka is ok), és szerintem semmivel sem tudok kevesebbet, mint két év múlva fogok olyan munkákra vonatkozóan, mint amikről írnak (pl. árufeltöltés, fagyiárulás).



2012. ápr. 4. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindegyik kb, esetleg keress egy bizonyos munkatípus után és kiadja a szövetkezeteket. Kereshetsz júniusban is, de akkor nagyon figyelned kell mert pár óra alatt elkapkodnak mindent. Inkább ajánlatos előre lefixálni egy helyet.
2012. ápr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!