Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy dedikált Cserháti Zsuzsa...

Egy dedikált Cserháti Zsuzsa fénykép ér valamennyit?

Figyelt kérdés

Anyukám mondta hogy mikor még nagymamám dolgozott a munkahelyén lépett fel Cserháti Zsuzsa, akkor még anyukám elmondása szerint nagy borzos, göndör haja volt.

Ér valamennyit a fénykép ?


2012. ápr. 7. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokat.Cserháti Zsuzsának bár szép hangja volt,de mégsem volt olyan nagy sztár.A fiatalok inkább a feldolgozott számait ismerik más előadók szájából(tisztelet a kivételnek,mert vannak fiatalok akik ismerik magát az énekesnő dalait)

Az idősebb generáció meg nem fog pénzt kiadni ilyen dolgokért.

Egyébként Cserhátinak fiatalon tényleg göndör haja volt.Apukámnak is van aláírása tőle,hiszen volt nem egy Cserháti koncerten amikor még itthon élt,és koncertezett.

2012. ápr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tetro ***** válasza:
53%
Nekem van egy dedikált Teki Lala cd-m. Elcserélhetjük ha gondolod.
2012. ápr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat, néhány száz Ft-ot, esetleg 1500 Ft-ot. De ez semmi ahhoz képest amire te gondolsz szerintem.
2012. ápr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
[link] itt egy kép
2012. ápr. 7. 16:07
 6/7 A kérdező kommentje:
éncsak ugy puszta érdekességből kérdeztem
2012. ápr. 7. 16:08
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nem sokat-Pár száz forintot.
2012. ápr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!