Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Segítség! Ha vasárnap regisztr...

Segítség! Ha vasárnap regisztrálok a Teszvesz-re mikor lesz belőle pénzem?

Figyelt kérdés

Újra kell telepítenem a gépet, addig nem akarok belekezdeni ilyen pénzes ügyekbe.

Vasárnap talán meg leszek. Ha vasárnap regisztrálunk csütörtök, péntek körül már lehet belőle pénzem?

Vagy ennél is levelet küldenek ki amire heteket kell várni?

Van pár dolog, amit feltennék, szerintem megvennék mert értékesek és újak.

Kellene a pénz, hány nap alatt tudnék hozzájutni leghamarabb?


Köszönöm.


2009. jún. 18. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pénzed akkor lesz belőle, ha valaki megveszi az általad kínált terméket és ki is fizeti. Előbb egy perccel sem. Eladást nem is tudsz addig indítani, amíg nem vagy túl a címellenőrzésen. Ez azt jelenti, hogy a regisztráció után a Teszvesz küld neked postán egy levelet, amiben lesz egy ellenőrző kód, amivel igazolni tudod, hogy nem kamu lakcímet adtál meg a regisztrációkor. Egy-másfél hetet vesz igénybe, amíg megkapod ezt a levelet, utána tudsz majd csak licitet indítani. Az, hogy ezután mikor lesz pénzed belőle már csak a vásárlókon múlik. Ha mázlid van lehet, hogy pár napon belül akad vevő, de felső határ sajnos nincs, arra semmi garancia nincs, hogy valaki egyáltalán megveszi a cuccaidat.
2009. jún. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy amíg azt nem bonyolítjuk le addig nem lesz semmi.

Köszi, erre az 1-1,5 hétre voltam kíváncsi...

Akkor melléfogtam mert nekem jövőhétre kellett volna a pénz... :)


a vaterán is ilyen sokat kell várni amíg kiküldik az ellenőrző kódot ? esetleg tudtok valami hasonló oldalt ahol gyorsabb?

2009. jún. 18. 09:59
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
A teszveszhez szerintem ne regisztrálj. Rabló banda, ráadásul bunkók is. A vaterán is megy a tolvajlás, de ott több a felhasználó, nagyobb eséllyel adod el a cuccaidat. De a legjobban akkor jársz, ha egy-két ingyenes aukciós oldalra is felteszed őket egyidőben (boltamarson, toplicit, zsibvásár).
2009. jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
expressz.hu
2009. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2009. jún. 18. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!