Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Használja valaki a dublizer...

Használja valaki a dublizer nevű programot az Xpress aukciókhoz? Tényleg megéri az árát?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért, nem adnak garanciát rá? Nos, akkor tégy egy próbát, aztán ha elégedett vagy, oszd meg velünk! Ha nem vagy elégedett, arról úgyis hallgatni fogsz, nehogy rajtad röhögjünk. Hány fórumon olvasod garantáltan különböző emberektől, hogy ez egy mekkora kincs? Egyen sem? Nos, vond le a következtetést!
2012. ápr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezért kérdeztem? Mert sehol semmi hír róla.
2012. ápr. 13. 14:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Tölts le egy stopper órát ! Az ingyen van !
2012. ápr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én próbáltam stopperrel, de nem jöttem rá, hogy hogyan kell. Főleg több kártyát hogyan lehet egyszerre figyelni. Úgyhogy vettem egyet. Igazából tényleg nincs garancia arra, hogy sikeresen vásárolsz, de bazijó kis cucc. Minden kártyát egyben látsz, a programon belül, mutatja, hogy melyik mennyi ideje van kint, meg statisztikák, hogy melyik órában mennyi kártya ment el. Meg sokminden. Kaptam hozzá egy duplakattintás programocskát is Chrome böngésző alá. Úgyhogy most megy az XPRESS rendesen. Persze, van, hogy elviszik előlem, de 10-ből 7-szer az enyém, és jó kis bónuszok is vannak most. Egyébként előadásokat is tartanak a fejlesztők a Dublizer használatáról. Nem reklámoznám, de itt lehet letölteni: dublizer.hu . Szóval nekem bejött hálistennek. Előtte halál volt.
2012. ápr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem is van. Hibátlan. Biztos azért nem írnak róla, mert hálistennek még nincs mindenkinek. :)
2012. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs s enélkül is 100ból 100at megveszek ... :) S még a dublizer árát is megspórolom :)
2012. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Attila9111 válasza:
És ha meg valaki megszeretné venni menyibe kerül?
2012. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És hogy tudsz 100-ból 100 kártyát megvenni?
2012. ápr. 19. 15:52
 9/10 A kérdező kommentje:
A dublizerhez tényleg 1,5-2 MB/sec feltöltési sebességű internet kell? Vagy az Xpresshez alapból ilyen net kell?
2012. ápr. 19. 22:25
 10/10 anonim ***** válasza:
2012. dec. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!