Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki (hozzáértő) segítsen...

Valaki (hozzáértő) segítsen pls, hogy régi pénzérméket kb milyen áron lehet eladni? Pl,10,20,50 filléres.1968-ból is van, de van a 70-es évekből is. De akad még szintén Magyar Népköztársaságos 5,10 forintos is.1970-es.

Figyelt kérdés
kérem hogy tényleg csak olyan írjon hozzá aki jártas ebben.
2012. ápr. 15. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
tartsd meg emleknek oket. Ha tobb szaz van belolluk esetleg erhetnek par ezer forintot.
2012. ápr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezek a pénzérmék nem sokat érnek több okból is.

1.Ezek a pénzérmék nem olyan régiek.Még is használtam,mert forgalomban volt.

2.Rengeteg pld-ban készültek,így szinte minden háznál talál az ember pár fillért-

Tedd el emlékbe,hogy tud,volt ilyen pénzérme is.

2012. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot,de nekem nincs rá szükségem és egyébként elég sok van belőlük.csak azért tettem fel ide ezt a kérdést,mert pl itt a neten is annyira változó árakat írnak,hogy ezen nehéz kiigazodni!
2012. ápr. 15. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:
javítok* még én is használtam
2012. ápr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ok..köszi a választ
2012. ápr. 15. 15:56
 6/7 anonim ***** válasza:

"köszi a tanácsot,de nekem nincs rá szükségem"


Abból még nem következik, hogy bárki másnak van.


Ha valami jó eséllyel ingyen is beszerezhető kis kuncsorgás árán rokonoktól, ismerősöktől, akiknél ilyesmi nagy valószínűséggel szintén megtalálható, és szintén nincs rá szükségük, akkor miért fizetnének érte bármit is?


Gyűjtők olyasmiért szoktak pénzt adni, ami ritka, és nehéz hozzájutni. Abból, amit te kínálsz, több százezer példány porosodik sok mindenki padlásán, és szívesen odaadják ingyen is annak aki kéri...

2012. ápr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha előre látó vagy akkor elrakod valahova mert pénzt ebből most nem sokat csinálsz...

Viszont 40-50 év múlva talán már érdemesebb lesz foglalkozni a dologgal.

2012. ápr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!