Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A lomozást érdemes mg csinálni?

Luks kérdése:

A lomozást érdemes mg csinálni?

Figyelt kérdés
Németországban élek, és innen szeretném megpróbálni Magyarországra vinni a "lomokat". A körülmnyek adottak, egy kistehergépkocsi, némi pénz. Csak nem tudom mennyire virágzik még a lomozás kishazánkban, és hogy merre induljak el kezdésnek ha mégis belevágnék.

2012. ápr. 15. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Meg lehet élni belőle nem is rosszul. Némi szerencse kell hozzá,hogy jó cuccokat találj pl motor,számitogép stb de a vasat se hagyd ott semmikép,kevés lomis van a nagy benzin ár miatt.


Sok szerencsét.

2012. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Esetleg tudnál mondani helyeket privátban, hogy merre érdemes elindulni?
2012. ápr. 15. 16:43
 3/6 anonim ***** válasza:

szomszédom ebből él.kintről behozza itt eladja.

több pénzt keres mint pl én

2012. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Ausztriában tevékenykedek és bocsi,de infokat nem adok.
2012. ápr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
vállalkozásban, vagy csak feketén?
2012. ápr. 15. 17:08
 6/6 anonim ***** válasza:
A Kossuth rádióban azt mondták az osztrákok rá szálltak erre, mondjuk azt nem tudom hogyan mert ugye nincs határ ellenőrzés, de, hogy ez az egész valami hulladék gazdálkodási törvény alá esik, és hogy nem lehet Magyarországra behozni más ország szemetét, vagy valami ilyesmi
2012. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!