Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A web programozást meg lehet...

A web programozást meg lehet tanulni az internet segítségével, vagy mindenképp érdemes tanfolyamra menni?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel, és szeretném csinálni vagy hobbiszinten, vagy másodállásként. Viszont a tanfolyamok elég hosszúk, én most jelenleg egy kisbaba mellett nem nagyon tudnék mindig bejárni az órákra, pláne, hogy a legközelebbi tanfolyamhelyszín 50 km-re lenne.

Meg lehet tanulni a netről?Vagy érdemes tanfolyamra menni, pláne ha később dolgozgatni is szeretnék benne( hogy legyen papírom arról, hogy én értek ehhez)?


2012. ápr. 16. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindent magamtól tanultam meg autodidakta módon, most pedig ebben a szakmában is dolgozom, igaz nem otthon, hanem külföldön. Egyébként a látszat kedvéért esetleg érdemes tanfolyamra menni, de nem létszükséglet. De ne ilyen gyorstalpaló tanfolyamot válassz, hanem valami egyetemi keretek között induló 2 éves képzést és mellette tanuld a szakmát és gyakorolj. Rengeteg kókler van a szakmában, aki azt hiszi magáról, hogy ő fejlesztő, közben meg megvesz az interneten egy 10 dolláros template-t, majd azt adja el, mint a saját munkáját.
2012. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.Annyit tudsz mondani netről, hogy tudnék "tanulni", vagyis honnan?hol van nagyjából levezetve az egész programozásnak a menete?
2012. ápr. 16. 13:29
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az interneten minden fent van, ami kell. A gyorstalpalókról nincs túl jó véleményem. Keress a neten programozás elmélettel, alkalmazásfejlesztéssel foglalkozó anyagokat, és az adatbázis tervezést se hagyd ki. Az igazán jól használható anyagok angol nyelvűek.

Egy (web)programozó.

2012. ápr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még az előzőhöz: A kifejezetten webprogramozással kapcsolatos cuccok mellett.


Ha érdekel, küldök át letöltött könyveket.

2012. ápr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az nagyon jó lenne, mert beszélek angolul, de azért a számítógépnyelv mégy magyarul is sokszor bonyolult!:)
2012. ápr. 16. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!