Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ingatlanközvetítő tanfolyamnak...

Ingatlanközvetítő tanfolyamnak van értelme? (Lent)

Figyelt kérdés

Kérdésem a következő.:


Szeretnék ingatlan témakörben elhelyezkedni majd ,tavaly érettségiztem ,kihagytam egy évet.

Valaki tudna segíteni,hogy általában ingatlanosok simán felvesznek embereket akik alkalmasak a munkára( jó duma,jó megjelenés stb)

Vagy akár előnyömre válhat egy ilyen ingatlan közvetítő tanfolyam?


Válaszotokat előre is megköszöntem


2012. ápr. 17. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi értelme ennek a tanfolyamnak! Ha nem mész el, a munkahelyen akkor is elmondják mik az elvárásaik, mit a cég szlogene, bevett szokása stb!

Egyébként egy hatalmas lehúzás az egész, legalábbis egy évvel ezelőtt így működött!

Ja és még annyit, hogy ingatlanosok felvesznek boldogot, boldogtalant, jutalékos rendszerben dolgoznak, ha egy közvetítő csak egy darab ingatlant hozott be a cégbe és felmondott, nekik már megérte!

2012. ápr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs semmi értelme. Örülnek ha jelentkezik valaki.
2013. febr. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!