Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kaptam az USPS-től egy levelet...

Kaptam az USPS-től egy levelet, de sosem vettem fel velük a kapcsolatot. Lehetséges, hogy spam?

Figyelt kérdés
A levél arról szól, hogy rossz címet adtam, ezért a csomagot nem szállították ki. Ha nem veszem fel, az őrzésért naponta fizettetnek velem. Az USPS a honlapján figyelmeztet a spamekre, de ez a levél látszólag a hivatalos címről jött, és sem linket, sem csatolmányt nem tartalmaz. Nem hasonlít egy "valódi spamre". Sosem rendeltem semmit rajtuk keresztül, így a címem sem lehetne meg. Ez az első levél. Spam, vagy valaki visszaélt az adataimmal? (Ez esetben nem kellett volna a csomag megküldéséről egy visszaigazoló levelet kapnom?)

2012. ápr. 17. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha semmi közöd hozzájuk, (nem rendeltél, nem adtad meg adataid)-ne foglalkozz az üggyel!
2012. ápr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, en a banktol kaptam egy olyan emailt ami baromi hivatalosnak tunt, mikor rakattintottam a linkre, a weboldal tok ugyanugy nezett ki mint az igazi bankos weboldal, de ott csesztek el, hogy a linkek alul meg oldalt nem mukodtek. Nagyon profin volt megcsinalva, de engem nem vertek at :)

amugy a USPS-tol en is sok ilyen emailt kapok, meg csatolmanyt amiben a szamla szerepel (amiben a virus van).

Kuka!

2012. ápr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor nem aggódom. Bár gyanús, hogy se link, se csatolmány. Ha lenne, egyből tudnám, honnan fúj a szél, de így kissé megijesztettek.
2012. ápr. 17. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!