Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Felmondás és kezdési támogatás...

Felmondás és kezdési támogatás visszafizetése az Allianz-nál! Hogyan?

Figyelt kérdés

Az édekelne, hogy valaki dolgozott-e az Allianz-nál, kapott-e kezdési támogatás? Mikor hagyta ott, vissza kellett-e fizetnie a támogatást? Azt hogyan fizette, vagy hogyan hajtották be rajta? Egyáltalán be hajtották-e?

Szóval zanzásítva az érdekel, hogy hogyan történik a visszafizetés!



2012. ápr. 18. 15:28
 1/1 anonim válasza:

szia, én ma voltam interjún, és nekem azt mondták, hogy ha felmondok, akkor a támogatás az enyém, azt nem veszik el. 6hónapig ugye br 400e, 1.hónapban 110e..+jutalék. minden hónapban 1 szerződéskötés a minimum. és legalább 10-16 emberrel kell tárgyalni egy héten.


nem tetszett a munka?


én még nem vállaltam be, mert akkor ki kéne váltani a vállalkozóit...pszáf vizsga később...stb.

2012. okt. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!