Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nagyon eleged lenne mindenb...

Ha nagyon eleged lenne mindenből, és szeretnél új életet kezdeni, elindulnál pár ezer forinttal a zsebedben? (valahová, el, messzire az otthonodtól)

Figyelt kérdés
Vagy félve a bizonytalantól, inkább maradnál?
2009. jún. 20. 11:31
 1/4 anonim válasza:
83%
hát én pár ezet forinttal biztos nem mennék el, hogy új életet kezdjek. szerintem kell egy alap tőke, hogy legalább egy-két hónapig fenn tudjam magam tartani, amíg nem találok munkát stb
2009. jún. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Én anno csak egy hàtitàskànyi ruhàval ,és egy vonatjeggyel indultam el Svàjcnak.

Eleinte nagyon nehéz volt,sokszor bàrokban töltöttem az éjjelt,enni alig ettem vaalamit,beszélni se tudtam,egy egyszobàs lakàsba huzhattam meg magam egy ismerösnél.Végül szerelmes lettem,és ez volt a szerencsém,mert a férfi egyedül élt,sajàt lakàsa volt,és oly nagyon megtetszettem neki,hogy 2 hét utàn hozzàköltözhettem.

Ugy terveztük,hogy ott lakok nàla,elszorakozunk,ha meg idövel talàlok jobb lehetöséget,meg megtanulom a nyelvet,akkor otthagyom.

Azota viszont 4 év telt el,ö férjem lett,van egy kisfiam,és elégedett vagyok.

Hàt ez nem mindennap történik meg,bär én azt mondom kockàzat nélkül nincs nyereség.

Probàlj szerencsét,ha nem jön össze,még hazamehetsz.

A fontos hogy legalàbb 2-3 honapra legyen biztos szàllàsod.

Ez idö alatt ha okos vagy sok emberrel megismerkedhetsz,és talàn valaki segit eligazodni!

2009. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem indulnék el, mert nem szeretem a bizonytalanságot!
2009. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ehhez vállalkozó szelleműnek kell lenni. Aki nem ilyen beállítottságú, az biztos nem indul el.
2009. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!