Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a lótúró az a KMD Holding?!...

Mi a lótúró az a KMD Holding?! Regisztráltam, kapom az oktató anyagokat, tippem is van, mi a célja az oldalnak, de egyszerűen nem bírom kivárni a végét!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Pilótajátékokhoz szervez embereket. Azért lassú, hogy minél több embert beszervezz addig, amíg ki nem derül, hogy miről van szó. Amikor aztán feltételezhetően (vagy ténylegesen) vannak embereid, akkor azt mondják, érdemes beszállnod az éppen ajánlott pilótajátékba, mert valószínűleg az utánad regisztráltak is beszállnak, és jól jársz. (Csak ők járnak szarul.) A valóságban persze ők nem szállnak be, csak te bukod be a pénzedet, a KMD meg röhög a markába, és megy nyaralni a pénzedből. Na kb. erről szól.
2012. ápr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Közben én is utánanéztem, valóban hálózatépítésről van szó. Én nem vagyok MLM-fun, még értékesítő sem, de zseniálisnak tartom, amit csináltak.

Persze, eddig még nem kértek pénzt semmire. :)

2012. ápr. 20. 07:27
 3/3 anonim ***** válasza:
átbaaszás
2012. ápr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!