Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most végzek, merre induljak...

Most végzek, merre induljak az életben? Vállakozás? Megéri Magyarországon?

Figyelt kérdés

Én most végzek nincs is semmi komoly végzettségem csak 8 általános 9-10 aztán 2 év szakma (festő mázoló tapétázó)

Próbálkoztam festő vállakozóknál,de a szärt is kihajtják az emberből napi 10-11 óra.

Kevés pénzért...

Arra gondoltam,hogy mestervizsga,vagy esetleg egy saját vállakozás de kéne tanács aki segít,elindulni,hogy merre induljak :/


2012. ápr. 22. 12:08
 1/3 anonim válasza:
Tök jó szakmád van. Ha érted is és jól dolgozol, (így ismeretlenül feltételezem, hogy nem vagy kókler) feltétlenül tegyél mestervizsgát. Utána lépten-nyomon mondd mindenkinek, hogy mi a szakmád. Előszőr ne drágán dolgozz. Ez majd hozni fogja a kuncsaftokat. Ha társasházban, panelben laksz, a faliújságra is kirakhatsz egy kis hírdetést. Ez ingyen van. Vannak akik szívesebbendolgoztatnak egy ismerős "arc"-cal.
2012. ápr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

az a probléma,hogy a mestervizsgához nem tudom,hogy mi kell :S

Azt hallottam h éveket kell dolgoznom a saját szakmámban,hogy mesterviszgán indulhassak.

A másik probléma,hogy vidéken lakok :S

Igazából az lenne a jó nyílván,ha én elvállalom a munkát más megcsinálja és úgy elosztjuk a pénzt vagy ő csinálja én meg addig egy másik helyen.

Bár ilyen sose lesz,mert én ahova majd tudok menni az olyan hely lesz ahol azt akarják majd h dolgozzak napi 10-12-t vagy h legyen meg 4 szoba 1 nap alatt glettelés festés tapétázás midnennel együtt :S

Az a jó mikor nem vagyok időhöz kötve,magam főnöke vagyok és kényelmesen megcsinálom amit kell. Nem 1 nap alatt mindent :S

Egyébként egy konkrét vállalkozást szeretnék elindítani ahol be vagyok jelentve nem feketén mert az nem jó :S

2012. ápr. 22. 12:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy bármilyen szakmánál a mestervizsgához a szakmában eltöltött 5 év szükséges minimum.

Ezzel a szakmával simán hirdethetsz. A végzettséged megvan. Túl nagy anyagszükséglete nincs a dolognak. Nekem pl egy festő mázoló tapétázó sincs az ismeretségi körömben. Valószínű ha szükségem lenne rá, megnézném kik hirdetnek.

Kezdőként a saját vállalkozás öngyilkosság.

2012. ápr. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!